Free Joomla Modules

MORENA

Lokalizacja: Mosina
Typ obiektu: Hotel
Obszar turystyczny: Wielkopolski Park Narodowy

TABELA OCEN

Oznaczenie dojazdu do obiektu: Tak
Bezpłatny parking przy obiekcie: Tak
Obiekt strzeżony: Tak
Plac zabaw dla dzieci: Nie
Obiekty sportowo – rekreacyjne: Nie
Możliwość zorganizowania ogniska: Nie
Możliwość zorganizowania dyskoteki: Tak
Zróżnicowanie standardu pokoi uczestników wycieczki: Nie
Kultura i prezencja obsługi obiektu: 3
Standard wyposażenia pokoi i sprawność urządzeń: 5
Czystość pokoi: 5
Czystość urządzeń sanitarnych: 5
Czystość obiektu gastronomicznego: 5
Jakość podawanych potraw: 3
Ilość podawanych potraw: 2
Czas podawanych potraw: 4
Współpraca z obsługą obiektu gastronomicznego: 4
Współpraca z obsługą obiektu noclegowego (w szczególności dot. recepcji): 3
Nadmierne sformalizowanie procedur meldunkowych: Nie
Własne inicjatywy obsługi obiektu noclegowego zmierzające do poprawy/utrzymania dobrego wizerunku świadczonych usług: Nie

Zaiste dziwne to miejsce... Super pokoje – przestronne, funkcjonalnie urządzone, z biurkiem, stolikiem, dużymi łóżkami, TV, Wi-Fi i co stanowi rzadkość różnorodnymi oraz licznymi punktami oświetleniowymi. Do tego łazienka z ogromną kabiną natryskową i panoramicznymi lustrami oraz gorąca woda bez limitu... wydawałoby się, że Morena to idealna baza dla zwiedzających Wielkopolski Park Narodowy, lecz...
Tutejsza kuchnia psuje wszystko – na całej linii – od śniadania po kolacje. Małe porcje obiadowe, monotonne śniadania (co dzień, ten sam ser, wędlina, jajecznica, frankfurterki i tak na okrągło).

Nam przytrafiło się jeszcze jedno ciekawe doświadczenie. Otóż, pewnego dnia restauracja czynna była krócej to znaczy do 19.00 (normalnie do 21.00). Jako, że chcieliśmy zamówić obiadokolację, a potem posiedzieć dłużej już bez korzystania z usług kuchni w pomieszczeniu jadalni poprosiliśmy kelnerkę, żeby zapytała o taką możliwość właściciela-kierownika. Niestety szef nie wyraził zgody, aby goście hotelowi mogli przebywać po 19.00 w sali. Należy tu nadmienić, że PAN w tym czasie był zajęty internetem.

Panie Szefie, zgodnie z prawdziwie europejskimi zasadami hotelarstwa, a przede wszystkim zasadami obsługi ruchu turystycznego, jest Pan szefem dla personelu i tylko dla personelu.

Natomiast dla nas jest Pan tylko i wyłącznie po to, aby służyć swoim gościom i po nic więcej. Warto o tym pamiętać.... w końcu Mosina też leży na terenie Unii Europejskiej, a nie w Afryce.

PODSUMOWUJĄC: SUPER WARUNKI NOCLEGOWE !!!

Partnerzy

Fundacja GOPR   Nasza Krajoznawczo Górska Przygoda   Trekmondo

DMC Firewall is a Joomla Security extension!