BRANDYSÓWKA

Lokalizacja: Dolina Będkowska
Typ obiektu: agroturystyka
Obszar turystyczny: Podkrakowskie Dolinki Jurajskie

TABELA OCEN

Oznaczenie dojazdu do obiektu: Tak
Bezpłatny parking przy obiekcie: Tak
Obiekt strzeżony: Tak
Plac zabaw dla dzieci: Tak
Obiekty sportowo – rekreacyjne: Nie
Możliwość zorganizowania ogniska: Tak
Zróżnicowanie standardu pokoi uczestników wycieczki: Nie
Kultura i prezencja obsługi obiektu: 3
Standard wyposażenia pokoi i sprawność urządzeń: 2
Czystość pokoi: 1
Czystość urządzeń sanitarnych: 2
Czystość obiektu gastronomicznego: -
Jakość podawanych potraw: 5
Ilość podawanych potraw: 5
Czas podawanych potraw: 3
Współpraca z obsługą obiektu gastronomicznego: 5
Współpraca z obsługą obiektu noclegowego (w szczególności dot. recepcji): 3
Nadmierne sformalizowanie procedur meldunkowych: Nie
"Agresywny" monitoring: NIE !!!
Własne inicjatywy obsługi obiektu noclegowego zmierzające do poprawy/utrzymania dobrego wizerunku świadczonych usług: Trudno powiedzieć

Z turystycznego punktu widzenia jest to z całą pewnością obiekt „kultowy”. Spotkać tu możemy - na co dzień - znanych speleologów, wspinaczy, taterników, przewodników, artystów. Taki odpowiednik tatrzańskiego Murowańca. Kultowe i zjawiskowe jest też położenie obiektu – pod strzelistą, białą basztą Sokolicy. Kultowe pierogi i naleśniki, kultowi autsajderzy rodem z ciśniańskiej Siekierezady... Warunki też kultowo-turystyczne adekwatne do niskiej, schroniskowej ceny – wspólne łazienki, duża jadalnio-stołówka i piętrowe łóżka.

Jednak żaden nawet najsurowszy standard nie usprawiedliwia, wszechogarniającego brudu i syfu, nie posprzątanych toalet, usmarowanych błotem podłóg, zagrzybionych kabin natryskowych, dziurawych materacy, zepsutych kranów, zapleśniałych naczyń zdeponowanych „gdzie bądź, aby upchnąć”, tłuszczu/brudu na wszystkim czego by się dotknąć.

Proponujemy, aby gospodarze zdjęli z materacy to co nazywają prześcieradłami, podarli te szmaty na kawałki i zyskali tym samym wymienny zestaw narzędzi do mycia podłóg oczywiście po wcześniejszym przeszkoleniu czym różni się sprzątanie trotuaru od rozcierania błota po podłodze.

Swoją drogą... Jaśnie Pan Właściciel, ani razu nie tknął mopa, podczas naszego tygodniowego pobytu. Takie prawo Pana na Włościach. Niech zatem w brudzie tonie cały ten przybytek – przecież Pan ma Panie Właścicielu na swoich prywatnych salonach czysto.

PODSUMOWUJĄC: ZDECYDOWANIE OMIJAĆ - KULTOWY BRUD !!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!