PATRON

Lokalizacja: Warszawa - Wawer (Międzylesie)
Typ obiektu: usługi noclegowe
Obszar turystyczny: Mazowiecki Park Krajobrazowy

TABELA OCEN

Oznaczenie dojazdu do obiektu: Tak
Bezpłatny parking przy obiekcie: Nie
Obiekt strzeżony: Tak
Plac zabaw dla dzieci: Tak
Obiekty sportowo – rekreacyjne: Tak (bilard, sauny, siłownia)
Możliwość zorganizowania ogniska: Nie
Możliwość zorganizowania dyskoteki: Tak
Zróżnicowanie standardu pokoi uczestników wycieczki: Tak
Kultura i prezencja obsługi obiektu: 4
Standard wyposażenia pokoi i sprawność urządzeń: 4
Czystość pokoi: 4 (poplamione wykładziny podłogowe)
Czystość urządzeń sanitarnych: 5
Czystość obiektu gastronomicznego: 5
Jakość podawanych potraw: -
Ilość podawanych potraw: -
Czas podawanych potraw: -
Współpraca z obsługą obiektu gastronomicznego: -
Współpraca z obsługą obiektu noclegowego (w szczególności dot. recepcji): 4
Nadmierne sformalizowanie procedur meldunkowych: Nie
"Agresywny" monitoring: TAK !!!
Własne inicjatywy obsługi obiektu noclegowego zmierzające do poprawy/utrzymania dobrego wizerunku świadczonych usług: Tak

Jeśli wierzyć, że „Patron” dysponuje 220 pokojami to oznacza, że jego pojemność wynosi minimum 440 osób. Z zewnątrz niepozorny, przypominający hotel robotniczy z lat 80-tych XX w, obłożony blachą, jednopiętrowy pawilon, który od frontu... zasłania kolejne pawilony, segmenty, łączniki i labirynty krzyżujących się korytarzy, klatki schodowe, sale konferencyjne, ogólnodostępne kuchnie, gabinety odnowy biologicznej, siłownię, sauny, salę zabaw, ogólnodostępną pralnię, restaurację, salon fryzjerski, salę bilardową, przechowalnię bagażu i wiele innych pomieszczeń „służebnych”. Samo dojście do pokoju stanowi już wycieczkę i imprezę na orientację !

Niemniej jednak za oknami dominuje cisza i zieleń „wewnętrznych dziedzińców” oraz lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wszystkie pokoje posiadają balkon (a na nim krzesła i stolik), natomiast te w wersji „deluxe” dodatkowe meble, suszarkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz sejf. Kabiny natryskowe bardzo duże (wygodne) z półeczkami na przybory toaletowe. Woda gorąca nie do wyczerpania. Minusem jest mały telewizor, ale za to mamy do dyspozycji doskonały sygnał Wi-Fi. Ponadto: biurko, stół, duża szafa i mnogość różnej wielkości szafek, szuflad, półek i półeczek – stojących jak i wiszących.

Do mankamentów należy zaliczyć restaurację – zamkniętą w weekendy, ale w zamian, w recepcji otrzymamy plik ulotek „sprawdzonych/współpracujących” restauracji, pizzerii, kebabów itd., które dostarczają posiłek do pokoju, więc nawet nie trzeba wychodzić do recepcji po odbiór.

Ciekawostka: fenomen tak dużego obiektu funkcjonującego na peryferiach Warszawy związany jest z faktem wynajmowania noclegów głównie dla rodziców, których dzieci przebywają na leczeniu lub rehabilitacji w jednym z największych warszawskich szpitali – Centrum Zdrowia Dziecka, z którym sąsiaduje Obiekt Hotelarski „Patron”.

PODSUMOWUJĄC: ŚWIETNY NOCLEG DLA ODWIEDZAJĄCYCH MAZOWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!