MORSKO PLUS

Lokalizacja: Morsko
Typ obiektu: Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy
Obszar turystyczny: Szlak Orlich Gniazd, Wyżyna Krakowsko - Częstochowska

TABELA OCEN

Oznaczenie dojazdu do obiektu: Tak
Bezpłatny parking dla autokarów przy obiekcie: Tak
Obiekt strzeżony: Tak
Plac zabaw dla dzieci: Tak
Obiekty sportowo – rekreacyjne: Tak (wymienione w opisie poniżej)
Możliwość zorganizowania ogniska: Tak
Możliwość zorganizowania dyskoteki: Tak
Zróżnicowanie standardu pokoi uczestników wycieczki: Nie
Kultura i prezencja obsługi obiektu: 5
Standard wyposażenia pokoi i sprawność urządzeń: 5
Czystość pokoi: 5
Czystość urządzeń sanitarnych: 5
Czystość obiektu gastronomicznego: 5
Jakość podawanych potraw: 4
Ilość podawanych potraw: 4
Czas podawanych potraw: 4
Współpraca z obsługą obiektu gastronomicznego: 5
Współpraca z obsługą obiektu noclegowego (w szczególności dot. recepcji): 5
Nadmierne sformalizowanie procedur meldunkowych: Nie
Możliwość negocjacji cen dla grup przez organizatora: Tak
Skargi ze strony klientów przekazywane do pilota/przewodnika w trakcie trwania imprezy: Nie
Własne inicjatywy obsługi obiektu noclegowego zmierzające do poprawy/utrzymania dobrego wizerunku świadczonych usług: Tak

„Morsko Plus” to jeden z nielicznych obiektów w Polsce, o którym prawdziwie mamy problem napisać tak, aby tekst nie przekroczył 20 stron. Ogólnie mamy tu do dyspozycji po prostu WSZYSTKO !
Odkryty basen, brodzik, plac zabaw dla dzieci, kawiarnię, restaurację, pub, stok narciarski wraz z wyciągiem, (sztucznie naśnieżany i oświetlony), wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, 2 korty tenisowe, odnowę biologiczną (siłownię, saunę, jacuzzi ), możliwość jazdy konnej i na kucach, ścieżki rowerowe i wypożyczalnie rowerów, skalne drogi wspinaczkowe, węzeł szlaków turystycznych, a także 2 boiska do siatkówki plażowej. To wszystko uzupełniają wiaty grillowe oraz miejsca na ognisko położone na szczycie góry, pomiędzy basztami skalnymi, skąd roztacza się wspaniały widok na tą część Jury. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się XIV – wieczny zamek Bąkowiec będący jednym z tzw. Orlich Gniazd, co stanowi już wyjątkowy ewenement wśród obiektów noclegowych w kraju. Z racji swojego położenia, z dala od głównych dróg, wśród bukowych lasów w odległości kilku kilometrów od najbliższej wsi mamy tu zagwarantowane: ciszę i spokój.
Cały kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy składa się z dwóch części: domków kempingowych typu „Brda” i  „Lux” (z aneksem kuchennym) oraz dużego obiektu noclegowego z bazą gastronomiczną. Funkcjonalnie umeblowane i przestronne pokoje wyposażono w TV, stół, wielką szafę z lustrem, biurko, kanapę, a niektóre dodatkowo w barek. Część pokoi posiada również balkon i ogromne łoża małżeńskie. Oczywiście na terenie całego obiektu dostępna jest sieć Wi-Fi. Uzupełnieniem „bajkowej scenerii” Morska Plus jest serdeczna i służąca wszelką pomocą obsługa, w tym właściciel, który (co stanowi rzadkość) jest stale dostępny w ośrodku do dyspozycji gości. Jedynym minusem, który możnaby przypisać temu miejscu jest konieczność ponoszenia dodatkowych opłat za każdorazowe korzystanie z infrastruktury rekreacyjnej, które nie jest wliczone w cenę pobytu.

PODSUMOWUJĄC: CISZA, SPOKÓJ, PIĘKNE WIDOKI I OBSŁUGA KLASY „LUX” !!!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd